Archiwum SP 2016/2017

Sukces w konkursie "Samolot moich marzeń"

Z radością informujemy, że uczennica klasy 2c Maja Rachwalska zdobyła III miejsce w IV edycji konkursu plastycznego „Samolot moich marzeń” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 24 oraz Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Celem konkursu było zaprezentowanie talentów artystycznych uczniów oraz zainteresowanie lotnictwem i modelarstwem lotniczym.

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu Mai i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj