Archiwum SP 2016/2017

Sukces w IV Rzeszowskich Zawodach Modeli Szybowców Halowych F1N

 IV Rzeszowskie Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N były zorganizowane przez  Szkołę Podstawową nr 24 oraz Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Rektora Politechniki Rzeszowskiej, Aeroklubu Podkarpackiego, Super Nowości-patronat medialny.

W zawodach wzięło udział ponad 50 uczniów Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z kl.6a  w składzie:  Alicja Kaszuba, Nikola Piwowarska, Julia Ziąbek, Dawid Drymajło, Miłosz Kuczma, Mateusz Misiewicz, Tymoteusz Pudło.

Przed zawodami uczniowie otrzymali od organizatora zestawy modeli do samodzielnego montażu. Zadaniem ucznia było w odpowiedni sposób przygotowanie elementów modelu i sklejenie ich w taki sposób, aby uzyskać model szybowca. Samoloty powstawały na zajęciach prowadzonych przez p. Anię Patrzyk w ramach zajęć pozalekcyjnych. Klasa modeli, które dopuszczone  były do udziału w zawodach to styropianowe modele puszczane z ręki  tzw. rzutki.

Mimo, iż w zawodach wystartowaliśmy w tym roku po raz pierwszy, to wysoko „poszybowaliśmy” już na podium. Najwyżej zaprezentowała się Nikola Piwowarska zajmując III miejsce. Natomiast Alicja Kaszuba zajęła V miejsce, Julia Ziąbek i Mateusz Misiewicz VII. Miłosz Kuczma, Dawid Drymajło, Tymoteusz Pudło również zaprezentowali się bardzo dobrze.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy następnych już za rok.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj