Archiwum SP 2016/2017

Sukces w ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej

Z satysfakcją informujemy, że uczennica naszej szkoły Kornelia Kasiak z kl.3a zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „RYSOWANIE NA EKRANIE - TAK RÓŻNI, A JEDNAK PODOBNI". Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy graficznej w programie graficznym PAINT przedstawiającej ciekawą, autorską ilustrację. Konkurs miał na celu rozwijanie u uczniów umiejętności twórczego wykorzystania grafiki komputerowej, wprowadzenie dzieci w świat wartości takich jak: dobro, godność, równość, tolerancja, miłość, przyjaźń, odpowiedzialność, uprzejmość, uczciwość, szacunek, sprawiedliwość oraz uwrażliwienie dzieci na powyższe wartości. Kornelia przygotowała swoją pracę pod kierunkiem pani Ani Patrzyk.

Gratulujemy Kornelii sukcesu, i mamy nadzieję, że o jej graficznych działaniach usłyszymy jeszcze nie raz!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj