Archiwum SP 2016/2017

Zakończenie klas trzecich

Klasa%203d 

W środę, 21 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie klas trzecich. W tym dniu uczniowie klasy 3a i 3b w auli szkolnej wspominali dwa lata wspólnej nauki. Były wiersze, piosenki, tańce i gra na instrumentach. Nie zabrakło także podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, rodziców, a także wszystkich pracowników szkoły. Występy trzecioklasistów zostały nagrodzone gromkimi brawami przez publiczność zgromadzoną w auli. Na zakończenie młodsi koledzy z klas drugich pożegnali swoich kolegów i koleżanki oraz życzyli im powodzenia w klasie czwartej.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj