Archiwum SP 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017 zakończony!!!

Tak szybko ten rok minął. Dopiero go zaczynaliśmy, zasiadając w szkolnych ławach, a już trzeba zamknąć kolejny rozdział w życiu. Na szczęście, z nikim nie żegnamy się na długie lata, a tylko na 2 miesiące. Po bardzo pracowitych tygodniach nadszedł czas na długi upragniony odpoczynek. Zasłużyli na niego i uczniowie, i nauczyciele. Pozostałym pracownikom też należy się urlop, bo codzienne sprzątanie, gotowanie czy dbanie o teren wokół szkoły z pewnością do łatwych czynności nie należały w tak ogromnej szkole. 

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo promocyjne z wyróżnieniem opuszczali mury szkolne bardzo zadowoleni. Dodatkiem do „czerwonego paska” były nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Bardzo za nie dziękujemy. Uśmiechnięte buzie widać było również w  klasach najmłodszych, gdzie każdy uczeń otrzymał nagrodę książkową.

Hojnie obdarowani zostali również uczniowie, którzy ze względu na sukcesy pozaszkolne rozsławili naszą szkołę. Ponad 40 uczniów otrzymało cenne upominki od sponsorów za osiągnięcia przedmiotowe, artystyczne i sportowe.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Do zobaczenia 4 września.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj