Archiwum SP 2016/2017

Sukces w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Podróż przez morza i oceany"

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczennica klasy 1c Oliwia Wróbel zdobyła III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Podróż przez morza i oceany”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie, zaś jego głównym celem było kształcenie umiejętności ilustrowania scen i sytuacji inspirowanych wiedzą oraz wyobraźnią.

Oliwii serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach plastycznych!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj