Archiwum SP 2016/2017

I miejsce reprezentacji 4 klas

W rozegranym turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa Grup Młodzieżowych Klubu „Resovia” nasza szkoła okazała się najlepsza i w pełni zasłużenie cieszyła się z odebrania okazjonalnego pucharu. W zawodach rywalizowało 5 zespołów, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Mecze trwające 15 minut charakteryzowały się dużą walecznością i zaangażowaniem wszystkich zespołów, a nasza drużyna również pokazała wysokie możliwości piłkarskie jakie drzemią w każdym z chłopców. Miłą niespodzianką dla nas okazał się również fakt, iż wszystkie nagrody indywidualne również otrzymali nasi chłopcy: Daniel Kokoszka –„Najlepszy bramkarz turnieju” oraz „Najlepszy zawodnik turnieju”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj