Archiwum SP 2016/2017

Zajęcia edukacyjne z Yamahą

W tym roku szkolnym odbyły się ostatnie zajęcia z Yamahy pod hasłem „W świecie teatru”. Podczas spotkania uczniowie poznali aktora Pawła Gładysia z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Uczniowie zobaczyli na czym polega praca aktora, zapoznani zostali  z nazwami pomieszczeń teatralnych, przypomnieli sobie najważniejsze zasady zachowania się w teatrze. Na koniec spotkania uczniowie mogli wcielić się w wybraną postać, zakładając różne kostiumy, a zadaniem pozostałych było odgadnięcie, kim jest przedstawiona osoba.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj