Archiwum SP 2016/2017

Teatrzyk Kamishibai

W czerwcu nasza szkoła brała udział w projekcie „Edukacja globalna dla najmłodszych z teatrzykiem Kamishibai”. W ramach projektu uczniowie klasy 3a, grupa Twórczej Wyobraźni oraz grupa z Oddziału Przedszkolnego obejrzeli trzy przedstawienia teatrzyku Kamishibai: „Dlaczego zwierzaki mieszkają w bloku Maćka”, „Po drugiej stronie gór” i „Szkoła Czi-Tam”.

W oparciu o obejrzane bajki uczniowie poznali problemy z zakresu edukacji globalnej dotyczące Azji, Ameryki Środkowej i Południowej oraz Afryki. Rozmawiali o tym, jak można zapobiegać niszczeniu środowiska. Poznali też problemy dzieci z innych rejonów świata, w których nie ma tak łatwego dostępu do edukacji i podstawowych środków potrzebnych do życia.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj