Archiwum SP 2016/2017

Wyniki OLIMPUSA 2016/2017 z sesji wiosennej - 22 laureatów!

Ogłaszamy wyniki sesji wiosennej OLIMPUSA. W olimpiadach, które odbyły się w dniach 20-24 marca 2017 r. uczestniczyło 208 uczniów naszej szkoły, którzy pisali testy z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, chemii, fizyki, przyrody i biologii.

W podziękowaniu za dużą liczbę uczestników nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową.

Oto nasi laureaci:

przyroda:

  • Anna Łyszczarz, kl. 4a, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Wiktor Kaczmarek, kl. 5b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Maja Tokarska, kl. 4a, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Martyna Walicka, kl. 4a, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Aleksandra Woźny, kl. 4b, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Wiktor Pieńkos, kl. 4b, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Daniel Kokoszka, kl. 4a, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Anastazja Dymek, kl. 5b, 13 miejsce, dyplom laureata,
  • Amelia Zając, kl. 5b, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Kinga Piczak, kl. 4b, 15 miejsce, dyplom laureata,

język angielski:

  • Maciej Matycz, kl. 5b, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Wiktor Kaczmarek, kl. 5b, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Kacper Wróblewski, kl. 5a, 15 miejsce, dyplom laureata,
  • Laura Liptak, kl. 1DG, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Marek Sobala, kl. 1BG, 14 miejsce, dyplom laureata,

matematyka:

  • Tomasz Paja, kl. 1AG, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Szeliga, kl. 4b, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Kamil Gwozdek, kl. 4b, 15 miejsce, dyplom laureata,

fizyka:

  • Tomasz Paja, kl. 1AG, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Szymon Paja, kl. 1AG, 7 miejsce, dyplom laureata,

język polski:

  • Kinga Piczak, kl. 4b, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Szeliga, kl. 4b, 11 miejsce, dyplom laureata.

Laureatom życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym i dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów: p. S. Wiśnickiej, p. A. Głogowskiej-Wróblewskiej, p. A. Chorzępie-Dutka, p. M. Głazowi, p. U.Szalachcie, p. A. Fabińskiemu, p. R. Husowi i p. K. Lorek.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj