Archiwum SP 2016/2017

"Odkrywamy talenty (artystyczne i sportowe)" na Międzyosiedlowym Festiwalu

W sobotnie popołudnie, 17 czerwca 2017 r. czternastu uczniów z Zespołu Szkół Nr 7 zaprezentowało swoje umiejętności artystyczne w konkursie "Odkrywamy talenty (artystyczne i sportowe)" na Międzyosiedlowym Festiwalu na scenie osiedla Krakowska-Południe.

Choć zimna i deszczowa pogoda nie sprzyjała na wykonywanie graffiti, nasi podopieczni – Wiktoria Czekaj, Michał Fura oraz Damian Stechnij z klasy 1AG, zajęli II miejsce udowadniając, że są utalentowani, a talent jest to coś nieprzeciętnego tak, jak nieprzeciętna była wykonana przez nich praca.

Jak mówił Honore de Balzac "Talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą".

W kategorii 6-11 lat wykonaniem piosenki "Rzeki Marzeń" mogą pochwalić się uczniowie klasy 4b: Filip Tokarczyk, Patrycja Świąder, Zuzanna Prażmowska, Kinga Piczak oraz Dominika Majchrowicz. W tej samej kategorii wiekowej w świat Hollywood swoim tańcem przeniosła nas Martyna Śniegowska z klasy 4b.

W kategorii wiekowej 12-17 lat swoje umiejętności gry na ksylofonie zaprezentował Igor Rozmus z klasy 6a, a talenty muzyczne oraz językowe zespół "Odlotowe agentki" w składzie: Marcelina Solarz - solistka z kl. 2BG, Daria Samolej i Katarzyna Kornafel (kl. 1BG) –taniec, wykonując piękną żołnierską piosenkę w języku rosyjskim pt. "Katiusza".
"Odlotowe agentki" porywały swoim wykonaniem tłumy. Aleksandra Zielińska - uczennica klasy 1CG także wykonała sentymentalną piosenkę w języku rosyjskim pt. "Znajesz li ty". Swoim magicznym głosem sprawiła, że od razu zrobiło się cieplej w duszy każdego obserwującego występy.

Na końcu wszyscy uczestnicy konkursu zostali ugoszczeni słodkim poczęstunkiem i otrzymali kolorowy plecak na wakacyjne wycieczki oraz dyplom uczestnictwa w konkursie lub nagrody.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy przygotowywali naszą młodzież do występów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj