l

W Gabinecie profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w Szkole Podstawowej Nr 18 pracuje higienistka szkolna, która jest oddelegowana do pracy przez SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie. W związku z tym wszelkie zapytania i uwagi związane z działalnością Gabinetu prosimy kierować do osoby koordynującej pracę higienistek szkolnych w SP ZOZ Nr 1: tel. 17 85 352 81-84 wew.363 .

W imieniu SP ZOZ Nr 1 informujemy, że higienistki szkolne każdego pracującego ostatniego dnia miesiąca od godz. 12:00 składają miesięczne  sprawozdania oraz mają zebranie grupy zawodowej oraz szkolenia  przy ul. Hetmańskiej 21.

Raz w miesiącu (cały dzień) każda higienistka szkolna  jest zobowiązana do wpisywania wykonanych  procedur medycznych do komputera (za dany miesiąc) w gabinecie Higieny Szkolnej przy ul.Hetmańskiej 21.

.

HARMONOGRAM PRACY

Gabinetu profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w Szkole Podstawowej Nr 18 z Oddziałami dwujęzycznymi od 1.09.2023r.

Pani Stępek Dominika - pielęgniarka 

poniedziałek – piątek  7:25 - 15:00

Pani Maśnik Justyna - pielęgniarka

piątek 7:25-15:00

 


 


Z poważaniem
koordynująca higieny szkolnej
mgr Dorota Niedzielska
tel. 17 85 352 81-84 wew.363

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj