SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

Walentynki w naszej szkole

Każda okazja jest dobra, żeby być dla siebie miłym. 14 lutego w naszej szkole obchodzono walentynki.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „pocztę walentynkową”, za pomocą której można było przekazać kartki walentynkowe swoim ulubionym kolegom i koleżankom. Ponadto wszyscy nauczyciele zostali obdarzeni serduszkami 3D, które zostały wydrukowane przez drukarki z programu Laboratoriów Przyszłości. Tym przedsięwzięciem zajęła się pani Paulina Ziemniak za co jej serdecznie w imieniu Samorządu dziękujemy!!! :) W tym dniu odbył się również kolejny Szalony Dzień.

To był bardzo miły i emocjonujący dzień  :) Okazywanie sobie sympatii jest ważne nie tylko w walentynki ,ale każdego dnia!