SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

Dzień Kobiet w naszej szkole!

Dzień Kobiet - święto, które wypada 8 marca każdego roku, jest okazją do celebrowania, szacunku i uznania roli kobiet w społeczeństwie. To nie tylko dzień obchodzony na zasadach tradycyjnych, ale przede wszystkim okazja do wyrażenia wdzięczności, szacunku i miłości wobec matek, sióstr, córek, przyjaciółek, wszystkich kobiet wokół nas. To czas, kiedy możemy podziękować za ich wsparcie, troskę, mądrość i determinację.

Z tej okazji, Samorząd Uczniowski zaprosił do zabawy wszystkie kobietki. Te, które były ubrane w sukienkę, nie były pytane na lekcjach. W ten dzień nie zabrakło także życzeń, drobnych upominków dla płci pięknej. W klasach, na szkolnych korytarzach; jak i w pokoju nauczycielskim czuć było wyjątkową atmosferę.

W Dniu Kobiet, z całego serca życzymy wszystkim kobietom powodzenia, zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń i aspiracji. Niech każda z Was wie, jak ważna i niezastąpiona jest w naszym życiu. Wspaniałego Dnia Kobiet !

Życzy męska część Samorząd Szkolnego