SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Przewodniczący

Karol Rękowicz kl. 8b

 

Zastępca

Miron Mikrut kl. 6e

  Członkowie

Maja Konior kl.8c

Kacper Cwynar kl. 8b

Aleksandra Guzik kl.5e

Sara Kudła-Popek kl. 7a

Milena Zarychta kl. 4d

Lena Dziura kl. 8a

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

  Dzień Kobiet w naszej szkole!

     Dzień Kobiet - święto, które wypada 8 marca każdego roku, jest okazją do celebrowania, szacunku i uznania roli kobiet w społeczeństwie. To nie tylko dzień obchodzony na zasadach tradycyjnych, ale przede wszystkim okazja do wyrażenia wdzięczności, szacunku i miłości wobec matek, sióstr, córek, przyjaciółek, wszystkich kobiet wokół nas. To czas, kiedy możemy podziękować za ich wsparcie, troskę, mądrość i determinację.

     Z tej okazji, Samorząd Uczniowski zaprosił do zabawy wszystkie kobietki. Te, które były ubrane w sukienkę, nie były pytane na lekcjach. W ten dzień nie zabrakło także życzeń, drobnych upominków dla płci pięknej. W klasach, na szkolnych korytarzach; jak i w pokoju nauczycielskim czuć było wyjątkową atmosferę.

    W Dniu Kobiet, z całego serca życzymy wszystkim kobietom powodzenia, zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń i aspiracji. Niech każda z Was wie, jak ważna i niezastąpiona jest w naszym życiu. Wspaniałego Dnia Kobiet !

 

 Życzy męska część Samorząd Szkolnego

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj