SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Przewodniczący

Karol Rękowicz kl. 8b

 

Zastępca

Miron Mikrut kl. 6e

  Członkowie

Maja Konior kl.8c

Kacper Cwynar kl. 8b

Aleksandra Guzik kl.5e

Sara Kudła-Popek kl. 7a

Milena Zarychta kl. 4d

Lena Dziura kl. 8a

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

Dzień Chłopaka 2023

 

       Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole odbył się dzień wcześniej tj. piątek. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował dzień wolny od pytania, kartkówek pisania. Wystarczyło, aby uczeń płci męskiej miał na sobie krawacik. W tym wyjątkowym dniu z głośników szkolnego radiowęzła dla wszystkich panów- tych mniejszych i większych popłynęły najserdeczniejsze życzenia: naszym mężczyznom i tym małym, i tym dużym sukcesów w życiu, spełnienia wszystkich marzeń. Wszystkiego najlepszego! :)

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj