SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale

We wtorek w naszej szkole można było spotkać na korytarzach uczniów w maskach karnawałowych. Dla jednych była to świetna zabawa, innych chroniła  przed pytaniem czy kartkówką. Była to kolejna akcja Samorządu Szkolnego - Szalony Dzień.

Karnawał jak wiemy to czas spotkań z przyjaciółmi, bali i przebieranych zabaw. Niektóre państwa , miasta przygotowują się do karnawału cały rok, jak np. Rio de Janeiro. Karnawałowe szaleństwo organizuje się od kilku setek lat i  nic nie wskazuje na to, by tradycje karnawałowe miały odejść w zapomnienie.

Nasi uczniowie pilnie się uczą przez cały rok, więc ten jeden dzień był dla nich dniem zwolnienia z obowiązków szkolnych – zobaczcie jak fajnie się bawili!