SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Przewodniczący

Karol Rękowicz kl. 8b

 

Zastępca

Miron Mikrut kl. 6e

  Członkowie

Maja Konior kl.8c

Kacper Cwynar kl. 8b

Aleksandra Guzik kl.5e

Sara Kudła-Popek kl. 7a

Milena Zarychta kl. 4d

Lena Dziura kl. 8a

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale

We wtorek w naszej szkole można było spotkać na korytarzach uczniów w maskach karnawałowych. Dla jednych była to świetna zabawa, innych chroniła  przed pytaniem czy kartkówką. Była to kolejna akcja Samorządu Szkolnego - Szalony Dzień.

Karnawał jak wiemy to czas spotkań z przyjaciółmi, bali i przebieranych zabaw. Niektóre państwa , miasta przygotowują się do karnawału cały rok, jak np. Rio de Janeiro. Karnawałowe szaleństwo organizuje się od kilku setek lat i  nic nie wskazuje na to, by tradycje karnawałowe miały odejść w zapomnienie.

Nasi uczniowie pilnie się uczą przez cały rok, więc ten jeden dzień był dla nich dniem zwolnienia z obowiązków szkolnych – zobaczcie jak fajnie się bawili!

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj