SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Natalia Rusin-Tyburczy

Święty Mikołaj w naszej szkole

6 grudnia - jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I każde dziecko prezent dostanie!

Tradycją już się stało, że  6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj i sprawia, że dzień ten jest wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Chociaż za oknem nie było śniegu, to w szkole panowała niesamowita atmosfera. Uczniowie w swych salach czekali na przybycie tak zacnych gości.  W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą,  jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.