SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

Dzień bez plecaka

W piątek 1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, obchodziliśmy po raz pierwszy w naszej szkole "Dzień bez plecaka". Cóż to był za wybuch kreatywności! Uczniowie zamiast plecaków do szkoły zabrali garnki, walizki, wózki sklepowe małe i duże, koszyki, wiaderka. Okazało się, że nawet transportery dla zwierząt, chlebaki, wózki dla lalek, karimaty czy skrzynki na narzędzia też książki godnie pomieszczą.
W czym jeszcze nosili i wozili podręczniki? Były taczki, suszarka na pranie, lodówka turystyczna, hamak czy szuflada. To tylko niektóre z wielu pomysłów na alternatywny plecak.

Szaleństwu i uśmiechom nie było końca. Dziękujemy za Wasze pomysły i tak radosny akcent na szkolnych korytarzach. Z pewnością powtórzymy tę akcję.