SAMORZĄD SZKOLNY 2023/2024

Przewodniczący

Karol Rękowicz kl. 8b

 

Zastępca

Miron Mikrut kl. 6e

  Członkowie

Maja Konior kl.8c

Kacper Cwynar kl. 8b

Aleksandra Guzik kl.5e

Sara Kudła-Popek kl. 7a

Milena Zarychta kl. 4d

Lena Dziura kl. 8a

Opiekunowie:

Ewa Augustyn-Ziemlińska

Natalia Rusin-Tyburczy

Słodkie Walentynki

14 lutego to znany dzień dla wszystkich, bo to dzień Św. Walentego, czyli Dzień ZakochanychZ tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową i zadbał o to, aby uczniowie klas I-IV mogli przekazać walentynkę drugiej osobie, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Ponadto przez kilka dni uczniowie klas I-VIII przesyłali zdjęcia wykonanych samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej cukierniczych wypieków. Wszystko po to, by włączyć się w walentynkową akcję SŁODKIE PIERNIKOWE SERCA. Powstały prawdziwie cukiernicze arcydzieła. Ich efekty możecie podziwiać poniżej.   Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczy udział w akcji.   Jednocześnie życzymy, aby okazywanie bliskim miłości było ważne nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj