Kadra Pedagogiczna

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 18: mgr Grażyna Lachcik

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 18:

                                                            mgr Bernadeta Miazga - Nycz

                                                            mgr Andrzej Fabiński

  • Ewa Śniegowska
  • Katarzyna Kicińska
  • Alicja Kwaśniewska
  • Marzena Idzik
  • Anna Bal
  • Anna Balicka-Rabada
  • Justyna Cywińska
  • Aneta Opalińska
  • Gabriela Tomczyk
  • Albina Ustrobińska
  • Barbara Więch 
  • Magdalena Wroniak-Krupa
  •  Karolina Morawska
  • Zuzanna Baran
  • Ewa Augustyn-Ziemlińska
  • Aleksandra Gaweł
  • Michał Kanik
  • Roksana Drupka
  • Marta Janczy

 


  • Aleksandra Bartosik 
  • Magdalena Banaś
  • Justyna Bar
  • Monika Ciupak
  • Mariola Cwynar
  • Joanna Dacyl
  • Bożena Domino
  • Beata Głodowska
  • Barbara Kamińska
  • Katarzyna Łaguniak-Grad
  • Alicja Łysyganicz
  • Bernadeta Miazga-Nycz
  • Iga Rogowska-Panek 
  • Katarzyna Rogóż
  • Karolina Selwet-Tabiś
  • Alicja Stefańska
  • Renata Świąder
  • Danuta Szeliga
  • Anna Wołowiec
  • Marta Worosz
  • Joanna  Zima
  • Wioletta Pawusiak 
  • Weronika Duraczyńska 


  • Aleksandra Bartosik
  • Beata Biały
  • Monika Ciupak
  • Mariola Cwynar
  • Weronika Duraczyńska
  • Aleksandra Gaweł
  • Wioleta Pawusiak
  • Monika Grębowska-Dziedzic
  • Anna Mikrut
  • Anna Zajdel
  • Natalia Kaleta-Bodzenta
  • Edyta Słabocha
  • Mariola Wiktorowicz
  • Natalia Rusin-Tyburczy
  • Katarzyna Czajka

  • Paweł Wikiera
  • Bartosz Bieś
  • Paweł Pachla
  • Sylwia Wiśnicka-Bury
  • Sylwia Ziętek

  • Andrzej Fabiński
  • Mariola Kuduk 
  • Agnieszka Lasek
  • Urszula Szalacha
  • Paulina Ziemniak
  • Angelika Lis
  • Marlena Kuna
  • Robert Hus
  • Barbara Kopyt
  • Anna Patrzyk
  • Angelika Lis
  • Barbara Kopyt
  • Anna Patrzyk
  • Angelika Sobusiak 
  • Sylwia Ziętek
  • Beata Tutaj
  • Sylwia Wiśnicka-Bury
  • Sylwia Ziętek

  • Agnieszka Żmuda

  • Grażyna Lachcik
  • Robert Hus
  • Szymon Grabowski
  • Artur Kaplita
  • Michał Kanik
  • Marta Ogonowska
  • Marta Rejment
  • Patryk Bromowicz
  • Kamil Kmiotek
  • Łukasz Skiba
  • Katarzyna Bara-Bać
  • Agnieszka Chorzępa-Dutka
  • Maciej Głaz
  • Agnieszka Głogowska-Wróblewska
  • Michał Czajka 
  • Anna Sikora
  • Aleksandra Gaweł
  • Joanna Zizius
  • Patrycja Dereń
  • Ewa Augustyn-Ziemlińska
  • Paweł Wikiera
  • Bartosz Bieś
  • Elżbieta Ficek
  • Katarzyna Łaguniak-Grad
  • ks. Paweł Samborski
  • ks. Michał Piętka
  • ks. Ryszaed Hawryluk
  • Renata Tokarczyk
  • Maciej Wojtaszek

  • Barbara Wawrzynkiewicz
                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj