Nasza szkoła w projektach:

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

SWIETLIK

1

LEON

logo instaling

1

mPotęga

Świetliczaki na tropie... skrzydeł natury

Odkrywcy - Moduł 1 - Świetliczaki poznają Polskę: Krajobrazy Polski

Tematem dzisiejszych zajęć były „Krajobrazy Polski”. Na początku zajęć zapoznaliśmy się z bardzo zróżnicowanymi i przepięknymi krajobrazami Polski. Dzięki slajdom, albumom, fotografiom i atlasom dowiedzieliśmy się, że w naszym kraju znajdują się niziny i wyżyny, wysokie i niskie góry, a także piękne jeziora i morze z piaszczystymi plażami.

Następnie bardzo chętnie i twórczo wzięliśmy się do rysowania krajobrazu Polski. Prace okazały się bardzo przemyślane i różnorodne, wykonane starannie i bardzo ciekawe. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii prac, gdzie zobaczymy piękne i wysokie góry, lodowce, jeziora z żaglówką, zamki, miasta, a nawet wilka wyjącego do księżyca. Wszystkie prace zasługują na pochwałę i wyróżnienie.