Nasza szkoła w projektach:

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

SWIETLIK

1

LEON

logo instaling

1

mPotęga

Świetliczaki na tropie... skrzydeł natury

Tropiciele Moduł 3 - Świetliczaki ruszają na podbój kosmosu: "Gwiaździsta noc"

„Gwiaździsta noc” - namalowanie reprodukcji obrazu Vincenta van Gogha- galeria prac.

Na zajęciach nasi wychowankowie obejrzeli obraz pt. „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha. Dzieci wypowiadały się na temat kolorów gwiazd, księżyca i nocy. Rozmawialiśmy o własnych doświadczeniach dzieci podczas oglądania wieczornego nieba. Potem grupa Tropiciele rysowała obraz korzystając z obejrzanej reprodukcji, własnej wyobraźni i kreatywności. Z pomocą środków wyrazu artystycznego powstały piękne obrazki przedstawiające gwiazdy nocą. Powstałe dzieła małych artystów można było zobaczyć w galerii dziecięcych prac w świetlicy.