Nasza szkoła w projektach:

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

SWIETLIK

1

LEON

logo instaling

1

mPotęga

Świetliczaki na tropie... skrzydeł natury

Tropiciele Moduł 1 - Świetliczaki poznają Polskę- wykonanie plakatu reklamującego naszą miejscowość

Podczas zajęć wraz z Świetliczakami wspólnie porozmawialiśmy z czego może słynąć Rzeszów. Następnie wybraliśmy się na wirtualny spacer po Naszym mieście. Oglądając prezentację multimedialną zgadywaliśmy co to za miejsca i gdzie możemy je zobaczyć. Poznając przeróżne miejsca sprawdziliśmy kto z uczestniczących dzieciaków już je widział. Zabawa polegała na zamienienie się miejscami z osobami, które również zwiedziły podane miejsce. Po rozruchu Świetliczaki usiadły na swoje miejsca i zabrały się za rysowanie miejsca, które poleciłyby do zwiedzenia w Rzeszowie. Wśród pomysłów dzieci pojawiły się takie miejsca jak Zamek Lubomirskich, Fontanna Multimedialna, Skate Park, Fly Park czy Muzeum Dobranocek. Wykonane prace Świetliczaki przykleiły na jeden, wspólny arkusz. W ten sposób powstał niesamowity plakat reklamujący nasze miasto, który możemy podziwiać w naszej świetlicy szkolnej.