Nasza szkoła w projektach:

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

SWIETLIK

1

LEON

logo instaling

1

mPotęga

Zajecia dodatkowe 2020/2021

                                      HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

                                           W ŚWIETLICY – 2020/2021

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nazwisko i imię prowadzącego

Termin

1.

Baw się z nami w origami

Pomyśl, zgadnij, zapamiętaj-gry i zabawy wspomagające pamięć i koncentrację.

Bal Anna

czw. 9:00-10:00

śr. 13:30-14:30 

2.

Dwa łyki plastyki

Biały Beata

wt. 13:00-14:00

czw. 13:00-14:00

3.

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami zespołowych gier sportowych oraz gimnastyki korekcyjnej.

Bromowicz Patryk

wt. 10:00-11:00

wt. 12:30-13:30

4.

Zajęcia muzyczno- wokalne
  "W krainie muzyki".

Justyna Ciołkosz

śr. 13:30-14:30

czw. 13:00-14:00

5.

"Świetlicowy Plastuś" - zajęcia plastyczne.

Zespołowe gry sportowe.

Cywińska Justyna

śr. 13:00-14:00

czw. 9:00-10:00

6.

Zabawy i gry ruchowe z elementami zespołowych gier sportowych.

Zajęcia sportowe usprawniające rozwój wychowanków.

Kmiotek Kamil

pon. 13:00-14:00

pt. 13:30-14:30

7.

"Bystre oczko"- zajęcia rozwijające pamięć i spostrzegawczość.

 "Kolorowy świat wyobraźni" - zajęcia plastyczne.

Alicja Łysyganicz

pt. 11:30-12.30

wt. 12.10-13.10

8.

Uczę się, więc potrafię - zajęcia wyrównujące braki w nauce.

Marcinowska Barbara

pon. 11:45-12:45

wt. 10:00-11:00

9.

"Zaczarowana bajka" - zajęcia świetlicowe z elementami bajkoterapii.

"Kolorowe inspiracje" - kreatywne zajęcia plastyczne.

Opalińska Aneta

wt. 8:30-9:30 

pt. 13:00-14:00

10.

Łamigłówki mądrej główki.

 "Mistrz czytania" - zajęcia doskonalące umiejętność czytania.

Pasek Agata

wt. 11:35-12:35

pt. 11:35-12:35

11.

"Podróż po Europie’" - zajęcia poszerzające wiedzę na temat krajów europejskich.

"Kodowanie bez komputera"

 Tofil Natalia

wt. 12:30-13:30

śr. 13:30-14:30

12.

Zabawy i gry sportowe.

Zajęcia czytelniczo-plastyczne - "Piątki z książką"

Ustrobińska Albina

wt.  13:00-14:00

pt. 14:00-15:00

13.

Gry i zabawy integracyjne z elementami bajkoterapii.

Więch Barbara

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

14.

Młodzi pomysłowi.

Żmuda Agnieszka

czw. 10:15-11:15

 

Terminy zajęć dodatkowych są dostosowane do potrzeb świetlicy i mogą być modyfikowane ze względu na specyfikę pracy.