Aktualności

Konkurs "Wspomnienia z Wakacji"

28 września 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Wspomnienia z wakacji”. W konkursie plastycznym wzięły udział dzieci klas 1-3. Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni i kreatywnego myślenia, rozwijanie twórczej aktywności plastycznej oraz doskonalenie umiejętności wyrażania siebie poprzez sztukę. Komisja konkursowa oceniała prace biorąc pod uwagę: zgodność z tematyką, oryginalność i estetykę. Prace były niezwykle pomysłowe, wykonane z niezwykłą starannością i szeroką gamą barw.


Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce – Jakub Guleac

II miejsce – Nikola Kustra

III miejsce – Alicja Czekaj

Wyróżnienia:

Lena Kawalec

Weronika Rokita

Aleksandra Czapla

Aleksandra Pasterczyk

Maja Jóźwiak

Oskar Becker

Kornelia Głowa

Zuzanna Nycz

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!