Aktualności

Gala Sukcesów Akademii Przyszłości

W dniu 14 czerwca odbyła się Gala Sukcesów Akademii Przyszłości. Nasza szkoła jest zaangażowana w ten Program od roku szkolnego 2021/2022. Z tej okazji, koordynator szkolna -Pani Katarzyna Kicińska wybrała się na tę Galę, by móc wspólnie z liderami, koordynatorami, wolontariuszami i Radą Wojewódzką Akademii Przyszłości- powiedzieć sobie wzajemne: dziękuję! Najważniejszymi gośćmi tego wydarzenia były oczywiście dzieci. Z naszej szkoły również niektórzy uczniowie objęci Programem Akademii Przyszłości pojawili się na tym wydarzeniu wraz z Rodzicami. Atmosfera była bardzo przyjemna, nikomu nie zabrakło uśmiechu na twarzy. Każdy z zaangażowanych w działalność Akademii Przyszłości otrzymał dyplom z podziękowaniami a nasi najmilsi otrzymali słodkie upominki i przepiękne medale. My już jesteśmy gotowi na kolejną edycję !!!