Aktualności

Wyniki jesiennej sesji "Ogólnopolskiego konkursu Przedmiotowego Leon"

20 lutego 2020r. odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów jesiennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II i III, którzy zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności sprawdzając tym samym swoje umiejętności ze sprawności zintegrowanych, matematyki oraz języka angielskiego. Laureatami konkursu zostało 52 uczniów.

SPRAWNOŚCI ZINTEGROWANE:
KLASY II:
1. Antonina Kłak - laureat 1 miejsca, klasa 2a
2. Oliwier Dragan – laureat 3 miejsca, klasa 2a
3. Mateusz Sitko – laureat 3 miejsca, klasa 2a
4. Julia Trzyna – laureat 4 miejsca, klasa 2a
5. Urszula Grabowska – laureat 6 miejsca, klasa 2d
6. Pola Panek – laureat 7 miejsca, klasa 2b
7. Emilia Więcław – laureat 8 miejsca, klasa 2a
8. Gabriel Gajewski – laureat 9 miejsca, klasa 2b
10. Kacper Góral – laureat 9 miejsca, klasa 2a
11. Maja Kowalska – laureat 9 miejsca, klasa 2e
12. Krystian Pietrynko – laureat 9 miejsca, klasa 2a
13. Szymon Żurek – laureat 10 miejsca, klasa 2a

KLASY III:
1. Nadia Pawiak – laureat 7 miejsca, klasa 3b
2. Anna Jakubska – laureat 9 miejsca, klasa 3d
3. Franciszek Grela – laureat 10 miejsca, klasa 3c

MATEMATYKA:
KLASY II:
1. Artur Rzońca – laureat 3 miejsca, klasa 2a
2. Olaf Syty – laureat 4 miejsca, klasa 2b
3. Antonina Kłak – laureat 5 miejsca, klasa 2a
4. Mateusz Sitko – laureat 5 miejsca, klasa 2a
5. Gabriel Gajewski – laureat 5 miejsca, klasa 2b
6. Lea Dembicka – laureat 6 miejsca, klasa 2b
7. Antoni Regulski – laureat 7 miejsca, klasa 2b
8. Hanna Szynal – laureat 7 miejsca, klasa 2d
9. Mikołaj Lew – laureat 8 miejsca, klasa 2c
10. Hanna Ryznar – laureat 9 miejsca, klasa 2f
11. Grzegorz Lipiński – laureat 10 miejsca, klasa 2e
12. Miron Mikrut – laureat 10 miejsca, klasa 2e
13. Oliwier Mnich – laureat 10 miejsca, klasa 2c
14. Krystian Pietrynko – laureat 10 miejsca, klasa 2a

KLASY III:
1. Anna Jakubska – laureat 3 miejsca, klasa 3d
2. Bartłomiej Żdan – laureat 3 miejsca, klasa 3c
3. Hubert Jaszczur – laureat 4 miejsca, klasa 3e
4. Milena Borkowska – laureat 5 miejsca, klasa 3d
5. Szymon Buśko – laureat 5 miejsca, klasa 3e
6. Adrianna Leń – laureat 5 miejsca, klasa 3a
7. Maksymilian Magdoń – laureat 5 miejsca, klasa 3d
8. Szymon Majcher – laureat 5 miejsca, klasa 3b
9. Jakub Małkowski – laureat 6 miejsca, klasa 3d
10. Nadia Pawiak – laureat 6 miejsca, klasa 3b
11. Mateusz Pytko – laureat 6 miejsca, klasa 3a
12. Urszula Wiercioch – laureat 6 miejsca, klasa 3c
13. Franciszek Grela – laureat 7 miejsca, klasa 3c
14. Andrzej Hliniak – laureat 7 miejsca, klasa 3a
15. Aleksandra Jarosz – laureat 7 miejsca, klasa 3c
16. Valerija Rukh – laureat 7 miejsca, klasa 3d
17. Nikodem Janusz – laureat 8 miejsca, klasa 3b 
18. Karol Serafin – laureat 8 miejsca, klasa 3b
19. Miłosz Jakubowski – laureat 9 miejsca, klasa 3d
20. Adrian Trzeciak – laureat 9 miejsca, klasa 3d
21. Tomasz Bielecki – laureat 10 miejsca, klasa 3c

JĘZYK ANGIELSKI:
KLASY II:

1. Olivia Zachara, laureat 7 miejsca, klasa 2b

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy powodzenia w kolejnych sesjach konkursu!