Aktualności

Spotkanie autorskie z p. Wojciechem Ulmanem

W dniu 10 grudnia 2019r w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z regionalnym pisarzem i artystą, fotografem, autorem książek dla dzieci (m.in. „Moje zwierzaki", „Ufoludki", „Małe piękne światy”) – Wojciechem Ulmanem. Na spotkanie zostali zaproszeni uczniowie klas 3c oraz 3e. Zgromadzeni uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poznać osobiście pisarza. Pan Wojciech Ulman na początku spotkania opowiedział o swojej drodze zawodowej i sposobie, w jaki rozpoczął przygodę z pisaniem książek do młodego czytelnika. Artysta pokazał i opowiedział dzieciom o swoich zdjęciach oraz obrazach, które poruszyły wyobraźnię uczestników spotkania. Uczniowie od razu zauważyli pasję z jaką pisarz opowiada o swoich dziełach i z zaciekawieniem wsłuchiwali się w jego opowiadania. Po zajęciach każde dziecko otrzymało książkę autorstwa Wojciecha Ulmana wraz z dedykacją oraz autografem.