Gala finału konkursu "Segreguję, bo warto!"

W dniu 15.11.2019r. w naszej szkole odbyła się Gala finału konkursu „Segreguję, bo warto!” III edycja 2019.

Konkurs realizowany był przy współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa i Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Rzeszowa. Patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc.

W trakcie finału wręczone zostały nagrody dla szkół zwycięzców oraz rozlosowane (zgodnie z regulaminem) cztery finansowe nagrody pocieszenia. Niestety nasza szkoła nie znalazła się na podium.

Należy podkreślić, iż każdorazowo podczas zbiórki surowców nasi uczniowie i ich rodzice przekazali ogromną ilość surowców, potwierdzając tym samym, iż dbanie o środowisko nie jest im obojętne.

Cała społeczność szkolna zebrała 9 414 kilogramów makulatury oraz 388 kilogramów plastików.

Dziękujemy wszystkim za przyłączenie się do akcji!