Aktualności

Wycieczka do zagrody Edukacyjnej Ranczo Pstrągowa

24 września 2019 r. uczniowie kl. 2a i 2c wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej RANCZO PSTRĄGOWA. Mieliśmy okazje odkryć piękne miejsce w okolicy Rzeszowa, gdzie można bardzo blisko obcować z przyrodą, to wspaniałe miejsce na wypoczynek.Po przyjeździe czekało na nas wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie Mini Zoo, karmienie  i głaskanie oswojonych zwierząt takich jak lamy, daniele oraz park linowy „Małpi Gaj”. Wiele emocji budził „letni kulig na saniach” oraz zwiedzanie namiotu indiańskiego. Uczniowie mieli również okazję karmić ryby w stawie.Wszyscy również brali udział w warsztatach robienia proziaków. Mimo wielu trudności związanych z ich wykonaniem wszystkim udało się je upiec i cieplutkie zjeść.

Była to wspaniała i długo wyczekiwana wycieczka. Na długo zagości w naszej pamięci zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wszyscy szczęśliwie wrócili do szkoły.