Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Już po raz piąty w historii naszej szkoły zainaugurowaliśmy rok szkolny. I za każdym razem towarzyszą temu wydarzeniu inne uczucia. Cztery lata temu było to rozpoczęcie szczególne - pierwsze w historii szkoły. Rok później rozpoczynaliśmy naukę powiększeni o 100%. W przedostatnim roku nasze mury opuścili pierwsi absolwenci - uczniowie klas III gimnazjum. A w ostatnim roku - uczniowie klas IIIG - jako ostatni rocznik gimnazjalny i klasy VIII - jako pierwszy w historii szkoły. Dzisiaj są już w innych szkołach, w większości w tych wymarzonych. To marzenie mogło się im spełnić, ponieważ uzyskali bardzo dobre wyniki na egzaminach gimnazjalnych i testach ósmoklasisty. Osiągnęli oni wyniki dużo ponad średnią w Rzeszowie.

Reforma oświatowa stała się faktem już 2 lata temu i teraz w naszej szkole są tylko uczniowie szkoły podstawowej. Szczególnie serdecznie witamy w naszej społeczności uczniów klas I i ich rodziców. Od dzisiaj rozpoczynamy wspólną, ośmioletnią wędrówkę pełną wspaniałych wydarzeń i emocjonujących przeżyć.

A tak wygląda nasza szkoła w liczbach:

Ilość pracowników szkoły: 93, w tym nauczycieli: 72;

Ilość uczniów: 836;

Ilość oddziałów: 37, w tym: 17 oddziałów klas I-III, 18 oddziałów IV-VIII, gościnnie: 2 oddziały przedszkolne.

Wszystkim – Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom – życzymy dobrych, zdrowych i owocnych najbliższych 10 miesięcy, pełnych pozytywnych wydarzeń, które utkwią nam w pamięci. Obyśmy wszyscy 26 czerwca 2020r mogli powiedzieć: to był dobry rok.