Aktualności

Wycieczka do zagrody edukacyjnej RANCZO PSTRĄGOWA

12 września 2019r. uczniowie kl.2b i 2f wybrali się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej RANCZO PSTRĄGOWA. To znakomite miejsce na relaks na łonie natury oraz ciekawą edukację poza szkolnymi ławami.

Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Na leśnej polanie, gdzie znajdowało się mini ZOO w stylu safari, uczniowie mieli okazję niemalże dotknąć zwierząt. Oswojone lamy, daniele, kucyki dosłownie jadły dzieciom z ręki i pozwoliły się głaskać. Uczniowie podziwiali także przepiękny krajobraz z wieży widokowej. Duże wrażenie zrobił na uczniach indiański namiot tipi.

Nie lada atrakcją była przejażdżka po najbliższej okolicy traktorem z wozem turystycznym, podczas której dzieci odwiedziły tradycyjne gospodarstwo rolne. Ciekawym zajęciem dla uczniów było również karmienie ryb w stawie. Ciesząc się słoneczną pogodą dzieci bawiły się także w parku linowym „Małpi Gaj” oraz na placu zabaw wśród pięknej przyrody.

Była to wycieczka pełna niesamowitych wrażeń, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i wrócili w dobrych humorach.