Aktualności

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. Pocztówka z Rzeszowa

Była to już V edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. Pocztówka z Rzeszowa, w której dzieci z 25 szkół i przedszkoli wykonały 381 prac plastycznych. Hasłem tej edycji były słowa „Historia w pocztówce” zamknięta. Organizatorem konkursu była SP1 w Rzeszowie. Na uroczystości podsumowania, które odbyło się 7 lutego w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa można było zobaczyć prezentację pocztówek i zdjęć dawnego Rzeszowa. Potem odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Miło nam poinformować, że w tym konkursie nagrodzono i wyróżniono prace następujących uczniów z naszej szkoły:

Helena Łagowska 1d, nagroda, op. A. Pasek

Borys Witek 1d, wyróżnienie op. M. Idzik

Wiktoria Węglińska 2d, wyróżnienie, op. A. Ustrobińska

Antonina Piotrowska 3a, wyróżnienie, op. K. Rogóż

Po zakończeniu uroczystości był czas na oglądanie wystawy pokonkursowej, którą można zobaczyć w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa na ul. 3 Maja do 23 lutego.

Gratulujemy uczniom sukcesu.