Szkoła językowa Early Stage

Nowości w roku 2022

Na początek dobrego roku zapraszamy nauczycieli na webinarium, pt. "Classroom language", podczas którego Sylwia Stryjewska, metodyczka Early Stage, opowie, jak mówić do najmłodszych uczniów w języku angielskim, by rozumieli. Jak wydawać im polecenia? Jak tłumaczyć złożone instrukcje?

Webinarium odbędzie się 19 stycznia, o godz. 21:00.

Link do zapisów: klik (TUTAJ)

Przesyłam również nagranie naszego grudniowego webinarium o tym, jak w atrakcyjny sposób uczyć idiomów i phrasal verbs w klasie.

Link do nagrania: TUTAJ (klik)

Poniżej szkolenia w programie partnerskim:

• harmonogram wszystkich szkoleń, które odbędą się w roku szkolnym 2021/22 – do pobrania TUTAJ (klik).
  • plakat z QR kodem do zapisów na najbliższe webinarium dla nauczycieli TUTAJ (klik)

W styczniu szykujemy również kolejne webinarium rodzicielskie z cyklu o emocjach, które będzie dotyczyć różnego przeżywania radości i reagowania na nią – z perspektywy dziecka i osoby dorosłej.

27 stycznia, godz. 21:00
Radość – dlaczego czasem nie jest nam z nią łatwo?

Wydawać by się mogło, że skoro radość dotyczy pozytywnych zdarzeń, to przeżywanie jej powinno być proste. Tymczasem dorosłym nie zawsze przeżywanie radości lub reagowanie na radość dzieci przychodzi z łatwością. Dlaczego tak się dzieje? Podczas webinarium prowadzące przyjrzą się temu, w jaki sposób dzieci wyrażają tę emocję i dlaczego dorosłym czasem bywa z tymi sposobami trudno.