Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - 2019/2020

WYNIKI JESIENNEJ SESJI "OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON"

20 lutego odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów jesiennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II i III, którzy zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności sprawdzając tym samym swoje umiejętności ze sprawności zintegrowanych, matematyki oraz języka angielskiego. Laureatami konkursu zostało 52 uczniów.

SPRAWNOŚCI ZINTEGROWANE: KLASY II:

1. Antonina Kłak - laureat 1 miejsca, klasa 2a

2. Oliwier Dragan – laureat 3 miejsca, klasa 2a

3. Mateusz Sitko – laureat 3 miejsca, klasa 2a

4. Julia Trzyna – laureat 4 miejsca, klasa 2a

5. Urszula Grabowska – laureat 6 miejsca, klasa 2d

6. Pola Panek – laureat 7 miejsca, klasa 2b

7. Emilia Więcław – laureat 8 miejsca, klasa 2a

8. Gabriel Gajewski – laureat 9 miejsca, klasa 2b

9. Kacper Góral – laureat 9 miejsca, klasa 2a

10. Maja Kowalska – laureat 9 miejsca, klasa 2e

11. Krystian Pietrynko – laureat 9 miejsca, klasa 2a

12. Szymon Żurek – laureat 10 miejsca, klasa 2a

KLASY III:

1. Nadia Pawiak – laureat 7 miejsca, klasa 3b

2. Anna Jakubska – laureat 9 miejsca, klasa 3d

3. Franciszek Grela – laureat 10 miejsca, klasa 3c

MATEMATYKA: KLASY II:

1. Artur Rzońca – laureat 3 miejsca, klasa 2a

2. Olaf Syty – laureat 4 miejsca, klasa 2b

3. Antonina Kłak – laureat 5 miejsca, klasa 2a

4. Mateusz Sitko – laureat 5 miejsca, klasa 2a

5. Gabriel Gajewski – laureat 5 miejsca, klasa 2b

6. Lea Dembicka – laureat 6 miejsca, klasa 2b

7. Antoni Regulski – laureat 7 miejsca, klasa 2b

8. Hanna Szynal – laureat 7 miejsca, klasa 2d

9. Mikołaj Lew – laureat 8 miejsca, klasa 2c

10. Hanna Ryznar – laureat 9 miejsca, klasa 2f

11. Grzegorz Lipiński – laureat 10 miejsca, klasa 2e

12. Miron Mikrut – laureat 10 miejsca, klasa 2e

13. Oliwier Mnich – laureat 10 miejsca, klasa 2c

14. Krystian Pietrynko – laureat 10 miejsca, klasa 2a

KLASY III:

1. Anna Jakubska – laureat 3 miejsca, klasa 3d

2. Bartłomiej Żdan – laureat 3 miejsca, klasa 3c

3. Hubert Jaszczur – laureat 4 miejsca, klasa 3e

4. Milena Borkowska – laureat 5 miejsca, klasa 3d

5. Szymon Buśko – laureat 5 miejsca, klasa 3e

6. Adrianna Leń – laureat 5 miejsca, klasa 3a

7. Maksymilian Magdoń – laureat 5 miejsca, klasa 3d

8. Szymon Majcher – laureat 5 miejsca, klasa 3b

9. Jakub Małkowski – laureat 6 miejsca, klasa 3d

10. Nadia Pawiak – laureat 6 miejsca, klasa 3b

11. Mateusz Pytko – laureat 6 miejsca, klasa 3a

12. Urszula Wiercioch – laureat 6 miejsca, klasa 3c

13. Franciszek Grela – laureat 7 miejsca, klasa 3c

14. Andrzej Hliniak – laureat 7 miejsca, klasa 3a

15. Aleksandra Jarosz – laureat 7 miejsca, klasa 3c

16. Valerija Rukh – laureat 7 miejsca, klasa 3d

17. Nikodem Janusz – laureat 8 miejsca, klasa 3b 

18. Karol Serafin – laureat 8 miejsca, klasa 3b

19. Miłosz Jakubowski – laureat 9 miejsca, klasa 3d

20. Adrian Trzeciak – laureat 9 miejsca, klasa 3d

21. Tomasz Bielecki – laureat 10 miejsca, klasa 3c

JĘZYK ANGIELSKI: KLASY II:

1. Olivia Zachara, laureat 7 miejsca, klasa 2b

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy powodzenia w kolejnych sesjach konkursu!