Internetowy Teatr TVP dla Szkół

 

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu Internetowy Teatr dla Szkół, który organizowany jest przez Telewizję Polską S.A przy współpracy z Teatrem Maska w Rzeszowie.

 iTeatr dla Szkół to autorski projekt oparty na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce. Odbiorcami transmisji teatralnych są uczniowie szkół i placówek oświatowych.

W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Udział wszystkich szkół w projekcie jest przy tym całkowicie bezpłatny. Transmisje spektakli dbywać się będą sukcesywnie przez cały rok szkolny.

Dzięki profesjonalnym spektaklom nasi uczniowie rozwijają osobowość w rożnych sferach: intelektualnej, społecznej, moralnej, artystycznej i emocjonalnej.

Z wielka ciekawością oczekujemy kolejnej transmisji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do obejrzenia spektakli teatralnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.iteatr.tvp.pl