Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

Wyniki OLIMPUSA 2017/2018 z sesji zimowej - 35 laureatów!

Mamy wyniki kolejnej sesji Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych OLIMPUS. Gratulujemy sukcesów naszych uczniów i ich nauczycielom.

W olimpiadach, które odbyły się w dniach 8-12 stycznia 2018 r. uczestniczyło 238 uczniów naszej szkoły, którzy pisali testy z języka polskiego, matematyki, historii, przyrody, geografii, chemii, fizyki, języka angielskiego i języka niemieckiego.

W podziękowaniu za dużą liczbę uczestników nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową.

Oto nasi laureaci:

matematyka:

  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Hubert Gaweł, kl. 3AG, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Maciej Szeliga, kl. 5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Kamil Gwozdek, kl. 5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Szymon Paja, kl. 2AG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Oliwia Mita, kl. 2CG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Mateusz Gałda, kl. 2CG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Kamila Kwiatkowska, kl. 4b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Daria Samolej, kl. 2BG, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Martyna Ogonowska, kl. 2AG, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Laura Liptak, kl. 2DG, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Joanna Niedziałek, kl. 6b, 10 miejsce, dyplom laureata,

język angielski:

  • Laura Liptak, kl. 2DG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Sophie Antaki, kl. 4d, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Szeliga, kl. 5b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Hubert Gaweł, kl. 3AG, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Agata Lemiech, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Emilia Trojanowska, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Hanna Lasek, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Matycz, kl. 6b, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Magdalena Cwynar, kl. 6a, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Dorian Śnieżek, kl. 2CG, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Milena Budzyńska, kl. 2BG, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Natalia Zwirn, kl. 2BG, 10 miejsce, dyplom laureata,

język polski:

  • Emilia Trojanowska, kl. 4d, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Jakub Ciosmak, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Milena Budzyńska, kl. 2BG, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Piotr Pipała, kl. 5a, 10 miejsce, dyplom laureata,

fizyka:

  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Szymon Cisek, kl. 2CG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 8 miejsce, dyplom laureata,

przyroda:

  • Wiktor Kaczmarek, kl. 6b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Martyna Sowa, kl. 5b, 10 miejsce, dyplom laureata,

historia:

  • Aleksandra Malinowska, kl. 3AG, 10 miejsce, dyplom laureata,

Życzymy kolejnych sukcesów laureatom i dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów: p. U. Szalacha, p. M. Kuduk, p. A. Fabińskiemu, p. A. Chorzępie-Dutka, p. K. Bara-Bać, p. M. Głazowi, p. M. Czajka, p. P. Durka, p. M. Grębowskiej-Dziedzic, p. K. Lorek, p. R. Husowi, p. S. Wiśnickiej, p. E. Augustyn-Ziemlińskiej i p. P. Wikierze.