Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

Rozdanie dyplomów i nagród Olimpiady Olimpus sesja wiosenna

Miło nam poinformować o wynikach i laureatach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja wiosenna 2019. Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 59 uczniów naszej szkoły, z czego 9 uczniów zajęło wysokie miejsca i otrzymało nagrody książkowe.

Do konkursów, które odbyły się w dniach 18.03. – 22.03. 2019 r. zgłosiło się 450 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 9 przedmiotów: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii, chemii, fizyki, przyrody, biologii oraz geografii.

W podziękowaniu za dużą liczbę uczestników nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową w postaci pięknego albumu.

Oto nasi laureaci:

Biologia:

Wiktoria Rak, kl.5, miejsce 4, dyplom laureata i nagroda książkowa

Julia Tomkowicz, kl.5, miejsce 5, dyplom laureata i nagroda książkowa

Michał Waltoś, kl.5, miejsce 8, dyplom laureata

Olga Mazela, kl.5,  miejsce 8, dyplom laureata

Aleksander Najder, kl.5, miejsce 9, dyplom laureata

Katarzyna Cwynar, kl.5, miejsce 10, dyplom laureta

Kamila Kwiatkowska, kl.5, miejsce 11, dyplom laureata

Szymon Krupa, kl.5, miejsce 12, dyplom laureata

Joanna Kałamarz, kl.5, miejsce 12, dyplom laureata

Jakub Ciosmak, kl.5, miejsce 13, dyplom laureata

Izabela Kuraszkiewicz, kl.5, miejsce 15, dyplom laureata

Justyna Zięba, kl.5, miejsce 15, dyplom laureata

Fizyka:

Szymon Cisek, kl. IIICG, miejsce 5, dyplom laureata i nagroda książkowa

Michał Grzesik, kl. IIIAG, miejsce 10, dyplom laureata

Kornelia Wilk, kl. IIIBG, miejsce 11, dyplom laureata

Tomasz Paja, kl. IIIAG, miejsce 13, dyplom laureata

Szymon Paja, IIIAG, miejsce 15, dyplom laureata

Język angielski:

Laura Liptak, IIIDG, miejsce 13, dyplom laureata

Milena Budzyńska, IIIBG, miejsce 13, dyplom laureata

Wiktoria Gratkowska, IIIAG, miejsce 14, dyplom laureata

Bartosz Zając, IIIDG, miejsce 15, dyplom laureata

Julia Dąbek, IIIDG, miejsce 15, dyplom laureata

Hubert Szychowicz, IIIDC, miejsce 15, dyplom laureata

Zuzanna Warchoł, kl.4, miejsce 8, dyplom laureata

Michalina Koń, kl.4, miejsce 13, dyplom laureata

Weronika Skrutek, kl.4, Miejsce 15, dyplom laureata

Miłosz Szajna, kl.4, miejsce 15, dyplom laureata

Michał Waltoś, kl.5, miejsce 8, dyplom laureata

Hanna Lasek, kl.5, miejsce 8, dyplom laureata

Sophie Antaki, kl.5, miejsce 12, dyplom laureata

Agata Lemiech, kl.5, miejsce 14, dyplom laureata

Emilia Trojanowska, kl.5, miejsce 14, dyplom laureata

Kamil Harbuz, kl.6, miejsce 10, dyplom laureata

Kamil Gwozdek, kl.6, miejsce 15, dyplom laureata

Maciej Szeliga, kl. 6, miejsce 15, dyplom laureata

Kacper Wróblewski, kl.7, miejsce 10, dyplom laureata

Wiktor Kaczmarek, kl.7, miejsce 13, dyplom laureata

Maciej Matycz, kl.7, miejsce 15, dyplom laureata

Język polski:

Kornelia Wilk, kl. IIIBG, miejsce 5, dyplom laureata i nagroda książkowa

Milena Budzyńska, kl. IIIBG, miejsce 13, dyplom laureata

Karolina Kuźniar, kl. 4, miejsce 6, dyplom laureata

Miłosz Jaremko, kl. 5, miejsce 13, dyplom laureata

Zuzanna Bartusik, kl.7, miejsce 14, dyplom laureata

Matematyka:

Tomasz Paja, kl. IIIAG, miejsce 3, dyplom laureata i nagroda książkowa

Szymon Paja, kl. IIIAG, miejsce 5, dyplom laureata i nagroda książkowa

Hubert Szychowicz, kl. IIIDG, miejsce 10, dyplom laureata

Michał Konior, kl. IIIBG, miejsce 11, dyplom laureata

Martyna Ogonowska, kl. IIIAG, miejsce 12, dyplom laureata

Laura Liptak, kl. IIIDG, miejsce 13, dyplom laureata

Katarzyna Bielak, kl. IIIDG, miejsce 15, dyplom laureata

Szymon Cisek, kl. IIICG, miejsce 15, dyplom laureata

Kamil Gwizdek, kl. 6, miejsce 2, dyplom laureata i nagroda książkowa

Wiktor Pieńkos, kl. 6, miejsce 4, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maciej Szeliga, kl. 6, miejsce 5, dyplom laureata i nagroda książkowa

Filip Kopacz, kl. 6, miejsce 11, dyplom laureata

Tomasz Bienia, kl. 6, miejsce 13, dyplom laureata

Przyroda:

Wiktor Pieńkos, kl.6, miejsce 8, dyplom laureata

Martyna Sowa, kl. 6, miejsce 10, dyplom laureata

Julia Dworzańska, kl. 6. miejsce 13, dyplom laureata

 

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy ich przygotowywali.