Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

8 października uczniowie wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka. Olimpiada jest jedną z form rozwijającą  zainteresowania i uzdolnienia uczniów, przyczynia się do pogłębienia wiedzy z różnych dziedzin jak również podnosi matematyczne umiejętności uczniów. Udział wzięło 11 uczniów z klasy 3a w tym 9 uczniów zostało laureatami konkursu. Oto nagrodzeni:

1. Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Bogdan Wawrzoła, kl. 3a.
  2. Laureat I stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Miłosz Nicpoń, kl. 3a.
  3. Laureat I stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Robert Cwynar, kl. 3a.
  4. Laureat II stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Barbara Rzepka, kl. 3a.
  5. Laureat II stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Igor Rząsa, kl. 3a.
  6. Laureat II stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Patryk Skrzyszewski, kl.3a.
  7. Laureat III stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Adrian Skrzyszewski,kl.3a.
  8. Laureat III stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Antonina Piotrowska,kl.3a.
  9. Laureat III stopnia Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Bartosz Kamiński,kl.3a.
  10. Udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Alexander Bajorek, kl.3a
  11. Udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus -Matematyka: Oliwia Wolan, kl. 3a

Serdecznie gratulujemy

-35-11911935-119