Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - 2017/2018

Wyniki sesji wiosennej - 2018

Już po raz kolejny uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon  w sesji wiosennej. Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności z języka angielskiego, sprawności zintegrowanych oraz z matematyki. Poprzez udział w konkursie uczniowie  rozwijają swoje pasje, samodzielność,  twórczość i logiczne myślenie oraz odkrywają swoje talenty. Laureatami konkursu zostało 38 uczniów z klas 1-3 SP.

 

JĘZYK ANGIELSKI:

Klasy pierwsze: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3150 uczniów.

  1. Andrzej Hliniak - laureat 7 miejsca, kl. 1a.

Klasy trzecie: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3326 uczniów.

  1. Mia Barker - laureat 9 miejsca, kl. 3a.

SPRAWNOŚCI ZINTEGROWANE:

Klasy pierwsze: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3253 uczniów.

  1. Nadia Pawiak - laureat 6 miejsca, kl. 1b.
  2. Valeria Rukh - laureat 8 miejsca, kl. 1d.
  3. Karol Serafin - laureat 8 miejsca, kl. 1b.
  4. Olga Zielińska - laureat 8 miejsca, kl. 1a.
  5. Anna Jakubska - laureat 10 miejsca, kl. 1d.

Klasy drugie: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3489 uczniów.

  1. Robert Cwynar - laureat 7 miejsca, kl. 2a.
  2. Karol Rękowicz -laureat 10 miejsca, kl. 2d

 

Klasy trzecie: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3344 uczniów.

  1. Natan Purgacz - laureat 9 miejsca, kl 3b.
  2. Jakub Krawiec - laureat 10 miejsca, kl. 3c.

MATEMATYKA:

Klasy pierwsze: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3369 uczniów.

  1. Milena Borkowska - laureat 4 miejsca, kl.1d.
  2. Bartłomiej Zdań - laureat 4 miejsca, kl.1c.
  3. Maksymilian Magdoń - laureat 5 miejsca, kl.1d.
  4. Szymon Majcher - laureat 5 miejsca, kl. 1b.
  5. Zofia Stokłosa - laureat 5 miejsca, kl. 1a.
  6. Andrzej Hliniak - laureat 5 miejsca, kl. 1a.
  7. Adam Oleniacz - laureat 6 miejsca, kl. 1d.
  8. Agata Kowalewska - laureat 7 miejsca, kl. 1c.
  9. Franciszek Grela - laureat 7 miejsca, kl. 1c.
  10. Bartosz Janiga – laureat 7 miejsca, kl. 1a.
  11. Maksymilian Jachyra – laureat 7 miejsca, kl. 1a.
  12. Milena Kopacz - laureat 8 miejsca, kl. 1b.
  13. Karol Serafin - laureat 8 miejsca, kl. 1b.
  14. Mateusz Pytko - laureat 8 miejsca, kl. 1a.
  15. Adrianna Leń - laureat 9 miejsca, kl. 1a.
  16. Valeria Rukh -laureat 10 miejsca, kl. 1d.

 

Klasy drugie: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3521 uczniów.

  1. Bogdan Wawrzoła - laureat 3 miejsca, kl. 2a.
  2. Hubert Bosek - laureat 5 miejsca, kl. 2c.
  3. Amelia Nowak - laureat 6 miejsca, kl. 2b.
  4. Robert Cwynar - laureat 8 miejsca, kl. 2a.
  5. Karol Rękowicz - laureat 9 miejsca, kl. 2d.

 

Klasy trzecie: liczba uczestników ogólnopolskiego konkursu wynosiła 3122 uczniów.

  1. Szymon Kędra - laureat 2 miejsca, kl. 3a.
  2. Michał Jachim - laureat 6 miejsca, kl. 3d.
  3. Maja Cena - laureat 6 miejsca, kl. 3c.
  4. Dominika Dusznik - laureat 7 miejsca, kl. 3c.
  5. Filip Tarkowski - laureat 9 miejsca, kl. 3d.
  6. Hubert Podgórski - laureat 10 miejsca, kl. 3d.

 

                                                                   Serdecznie gratulujemy.