Szkoła Języków Obcych NEXT DOOR

Jedyne w Rzeszowie akredytowane centrum metody Teddy Eddie, Szkoła Języków Obcych NEXT DOOR - obcena w SP nr 18 od trzech lat, zaprasza na kursy językowe:

TEDDY EDDIE dla dzieci z oddziałów przedszkolnych, zerówki i 1 klasy

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 35 minut.

SUPERMINDS dla dzieci z 2, 3 i 4 klasy

Czy jesteś gotowy aby zostać jednynm z Super Umysłów?

Wspaniały podręcznik wraz z płytą animowane historie DVD zawiera, interaktywne gry oraz ćwiczenia, piosenki z wersją karaoke oraz pełne zabawy ćwiczenia, skoncentrowane na kluczowym słownictwie oraz gramatyce. Superbohaterowie mogą zabrać uczniów na ekscytujące wyprawy, podczas których wszystkie umiejętności językowe są rozwojane (słuchanie, mówienie, pisanie oraz gramatyka). Uczniowie poprzez wykonywanie zadań zawartywch w książe uczą się również rzeczy ponadczasowych: jak ważna jest uczciwośc, pomaganie przyjaciołom oraz otaczanie opieką najbliższych.

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Więcej informacji na stronach: www.teddyeddie.pl, www.nextdoor.pl oraz pod numerem tel.: 602 192 804