Klub Oyama Karate przy SP 18

IMG_2566.JPG,
 

"Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt."

Wielki Mistrz Shigeru Oyama 10 dan

 

W naszej szkole wiele się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku szkolnym od początku września ruszyły zapisy do klubu sportowego Oyama Karate. Grupy treningowe poprowadzi p. Sławomir Idzik 2 Dan - trener II klasy karate.

Zajęcia z najmłodszymi dostosowane są do ich wieku i możliwości. Udział w ćwiczeniach doskonale wpływa na fizyczny i psychiczny rozwój dziecka. Karate to nie tylko walka. To sport, który uczy szacunku dla starszych, opanowania, cierpliwości, współpracy z innymi, samodzielności, pomaga leczyć kompleksy. Po kilku tygodniach treningów – nieśmiałość zamieni się w pewność siebie, a obawa przed zagrożeniem w poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 18 w każdy poniedziałek i środę do sali fitness w budynku szkoły.

Kontakt: Sławomir Idzik, tel. 501 610 555

zdjęcie

Dlaczego OYAMA KARATE?

        oyama karate

PONIEWAŻ...

… łączy tradycje i nowoczesność
… pozwala na równomierne rozwijanie całego ciała
… naprawi krzywy kręgosłup i płaską stopę
… uczy szacunku, wytrwałości i pewności siebie
… trenować może "dziadek z wnuczkiem"
… jest to doskonały start w przyszłe zdrowe i sportowe życie 
… jesteśmy dużą, prężnie rozwijającą się organizacją
… jesteśmy na całym świecie
… posiadamy autorski system szkolenia dzieci
… jesteśmy zgranym zespołem
… trenujemy, poznajemy ludzi i świat
… jeśli karate, to TYLKO KONTAKTOWE
… dzięki temu osiągamy sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym
… jesteśmy jedyni w swoim rodzaju

ZAPRASZAMY NA TRENINGI !!
ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK !!

informacje, tel.: 660 264 448, 662 291 817