Klub piłkarski SP 18

brazilian_soccer_schools

W naszej szkole powstał Klub Piłkarski dla najmłodszych

Od połowy września 2015r. rozpoczęły się treningi piłki nożnej dla chłopców w wieku 6 -9 lat. Jest to forma spędzania ciekawie wolnego czasu, jak i możliwość udziału w profesjonalnych treningach. Udało się nam nawiązać współpracę z Brazilian  Soccer  Schools  (BSS),  czyli  Brazylijską  Szkółką Piłkarską. Jest to jedna  z największych  na  świecie  sieci  szkół, która  dzięki  specjalnie  opracowanemu systemowi  treningów  kształci  młodych zawodników,  rozwijających  się  w  stylu brazylijskiego  futbolu. Poprzez metodyczne zajęcia sportowe pod okiem wykwalifikowanych trenerów, razem z rodzicami i w grupie rówieśniczej, dzieci rozwijają się zarówno ruchowo, jak i społecznie. SOCATOTS to więcej niż szkółka piłkarska, to również nauka cyfr, kolorów czy części ciała.

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 18 odbywają się w środy i piątki od godz.18.00 na hali sportowej i prowadzone są przez lokalnego trenera BSS w Rzeszowie Bartłomieja Misztala.