Szkolny konkurs "Kapelusz dla Pani Wiosny" - rozstrzygnięty!

17 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym konkursie „Kapelusz dla Pani Wiosny”.  Zadanie nie było łatwe, jednak wszyscy uczestnicy poradzili sobie z nim rewelacyjnie. W konkursie mogli brać udział wszyscy uczniowie ZS nr 7. Wystarczyło wykazać się kreatywnością, wyobraźnią i samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej wykonać barwne nakrycie głowy Pani Wiosny, wykorzystując również elementy gotowe. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Od samego początku rosły obawy, że wśród tak wspaniałych kapeluszy trudno będzie wybrać ten jedyny, najpiękniejszy… Każdy był wyjątkowy, wykonany estetycznie i pracochłonny. Pojawiały się na nich kolorowe kwiaty, cudne wstążki, motylki, żabki, ptaszki, a nawet bociany. Ostatecznie rozstrzygnięto, że na pierwszym miejscu stanie aż jedenastu uczniów, a sześciu zostanie wyróżnionych.

A oto zwycięzcy:

Prace nagrodzone:

Wiktoria Łuksik – 2b

Maja Rachwalska -2c

Agnieszka Kania – 2d

Nika Dedek – 3a

Jakub Kurosz – 3a

Jakub Osucha -  4a

Kaja Kaniuczak – 5b

Nikola Mazur – 5b

Ernest Warzocha – 5b

Zuzanna Konior – 6a

Joanna Grigiel – 6a

Prace wyróżnione:

Oliwia Hus - Oddział Przedszkolny

Mikołaj Majerski - Oddział Przedszkolny

Szymon Pachorek – Oddział Przedszkolny

Mia Baker – 2a

Nadzieja Bosek – 2c

Zuzanna Stasik – 2d

Serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy naszym młodym projektantom oraz ich Rodzicom, za wspaniałe, oryginalne pomysły oraz duży wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych kapeluszy będących niespodzianką dla wyjątkowego gościa – Pani Wiosny, która przyjechała na rowerze w marcu do ZS7. Prace można podziwiać w holu naszej szkoły.