Aktualności

Uczniowie na Targach Książki

W dniach 22-23 listopada w Millenium Hall odbywały się Świąteczne Targi Książki. Wydarzenie to jest okazją do zapoznania się z nowościami literackimi prezentowanymi na stoiskach poszczególnych wydawnictw oraz do spotkania z pisarzami. W tym roku spotkania te odbywały się w saloniku literackim w klubie LUKR.

Nasi uczniowie wzięli udział w dyskusji „Oryginalny pomysł na fabułę. Odważ się pisać”. Gośćmi spotkania były trzy polskie autorki: Natalia Sońska, Karolina Wilczyńska i Joanna Jax, które opowiadały o swoich pisarskich początkach, o tym skąd czerpią pomysły do książek oraz zachęcały, by nie bać się samemu pisać własne opowiadania czy powieści.

A ponieważ człowiek nie składa się tylko z ducha, to było również coś dla ciała.

Był również czas na zakupy książkowe i nie da się ukryć, że książki mocno uzależniają. Ale takiego uzależnienia życzymy wszystkim.