Aktualności

Laureatki Konkursu Ekologicznego

W dniu 13 listopada 2019 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej przy Nadleśnictwie Kolbuszowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie dla młodzieży szkolnej "ENERGIA Z LASU" zorganizowanym przez Okręg Podkarpacki Ligi Ochrony Przyrody w Rzeszowie oraz PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.

Laureatkami na szczeblu okręgu podkarpackiego zostały Julia Dworzańska z klasy 7b, która zajęła II miejsce w kategorii klas 7-8 oraz Nikola Karkosza z klasy 5c, która zajęła III miejsce w kategorii klas 4-6. Julia wykonała ciekawą prezentację multimedialną, wzbogaconą o wyjątkowe ilustracje pod opieką Pani Sylwii Wiśnickiej, natomiast Nikola wykonała piękną pracę plastyczną pod opieką Pani Beaty Tutaj.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!