Aktualności

Międzynarodowe spotkanie uczestników projektu ERASMUS+

W dniach 29 września – 4 października gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 4 krajów: Hiszpanii, Włoch i Rumunii. Byli to uczniowie i nauczyciele biorący udział w projekcie ERASMUS+, „Know Your Rights To Defend Yourself”, który również jest realizowany w naszej szkole.

Goście w czasie prawie tygodniowej wizyty w Rzeszowie zwiedzili oczywiście naszą szkołę, miasto, ale byli również na wycieczkach w Kolbuszowej i Łańcucie. Ponadto uczniowie w czasie całej wizyty gościli w domach polskich rodzin z naszej szkoły.

Ponadto odbywały się warsztaty projektowe, w których uczniowie z czterech krajów mieli okazję wspólnie pracować. W czasie wizyty reprezentację naszej szkoły i oczywiście wszystkich naszych gości przyjął także wiceprezydent Rzeszowa, Ryszard Wolicki.