Aktualności

Siatkarze Asseco Resovii naszej szkole !!!

W czwartek, 3 października 2019 r. w SP Nr 18 odbyło się spotkanie, którego specjalnymi gośćmi byli siatkarze Asseco Resovii: Damian Schulz i Kawika Shoji. Było to już drugie takie spotkanie w historii naszej szkoły. Możemy śmiało stwierdzić, że zainteresowanie jeśli chodzi o znanych sportowców wśród uczniów naszej szkoły jest bardzo duże, co było widać po zapełnionej do ostatniego miejsca szkolnej auli.

Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor, Grażyna Lachcik, która bardzo serdecznie przywitała siatkarzy oraz trenera Grzegorza Wisza (trener grup młodzieżowych AKS Resovii). Następnie została przedstawiona prezentacja multimedialna o historii oraz sukcesach klubu, a także sylwetkach naszych gości. Obecni na spotkaniu uczniowie, a także nauczyciele mogli dowiedzieć się jak bardzo utytułowani są siatkarze Resovii, którzy z naszym klubem związani są od 2018 roku. Ta część spotkanie zakończyła się pytaniami do naszych gość na przeróżne tematy.        

Następnie nasi goście przeprowadzili mini trening na sali gimnastycznej z uczniami naszej szkoły. Nasi młodzi siatkarze pod okiem trenera Wisza doskonalili zarówno przyjęcia piłki jak i odbicia, jednocześnie podpatrując jak dany element perfekcyjnie wykonują siatkarze Resovii. Cały trening zwieńczył mecz, w którym dużo było zabawy i radości, a wszystko to z udziałem naszych gości.

Na zakończenie Damian i Kawika rozdali mnóstwo autografów oraz zrobili sobie zdjęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Podziękowania i życzenia dalszych sukcesów złożone na koniec przez panią Dyrektor  zakończyły spotkanie, które zapadnie na pewno na długo w pamięć wszystkich uczniów naszej szkoły.