Aktualności

Czwartoklasiści integrowali się w Pstrągowej

Spacer bryczkami, przejażdżki konne, warsztaty pieczenia tradycyjnego chleba oraz ognisko z pysznymi kiełbaskami dla każdego - w Pstrągowej nudy nie było.

W środę, 2 października 2019 r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Pstrągowej. Wyjazd był wypełniony „po brzegi”. Spacer bryczkami po okolicy, warsztaty edukacyjne połączone z pokazem tradycyjnego wypieku „Od ziarna do chleba”, indywidualna przejażdżka konna na maneżu i ognisko połączone z pieczeniem kiełbaski - to tylko część atrakcji. Wiele radości sprawiły także chwile spędzone na placu zabaw i zewnętrznej siłowni.

Każdy uczestnik otrzymał własnoręcznie zrobiony bochenek. Dzięki temu w obu powrotnych autobusach unosił się wspaniały zapach świeżo pieczonego chleba. O tym, że wycieczka była udana świadczą nie tylko doskonałe wypieki, ale również uśmiechnięte twarze uczniów. Teraz czas na planowanie kolejnych takich wyjazdów.