Aktualności

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce!

W poniedziałek 16.09.2019 r odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w LA dla klas IV-VI dziewcząt i chłopców. Uczniowie startowali w 4 konkurencjach LA: skok w dal, rzut piłeczka palantową, bieg na 60m i bieg na 600m (dzw), 1000m (chł). Ilość szkół i uczestników w poszczególnych konkurencjach była dużo, a co za tym idzie walka była zacięta.

Najlepsze wyniki naszych uczniów:

Kasza Oliwia5 miejsce w skoku w dal

Olga Mazela6 miejsce w biegu na 600 m

Żydzik Piotr5 miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Uczestnicy:

Szajna Miłosz, Kędra Szymon, Adamczyk Mateusz, Jakobus Wojciech, Kurosz Jakub, Żyra Dominik, Szema Nikander, Wilusz Jakub, Rzepko Oliwier, Łagowski Max, Żydzik Piotr.

Mazela Olga, Kasza Oliwia, Pomianek Natalia, Długosz Jadwiga, Ola Dutka, Koń Michalina, Kołacz Zofia, Szewczyk Ola.